Általános szűrések

Gurítsd, ne cipeld!
2021.07.20.
Gurulós iskolatáskák.

Ha a Nikidom Rollert már a 70-es évek elején gyártják, valószínűleg soha nem születik meg a Bergendy zenekar örökzöld slágere, az Iskolatáska, de legalábbis más lenne a szövege és a címe.

Egy ilyen termék birtokában Peti sokkal mozgékonyabb lett volna, nem görnyedt volna a tankönyvek súlya alatt, így a dal szerzőjének másképp kellett volna kifejeznie azt az ellenérzést, ami hősünkben munkálkodott az iskolába járással kapcsolatban. A gurulós iskolatáskák Ferrarijával, a Nikidom Rollerrel egészen más minőséget jelent a suliba járás.

A termék gerincbarát megoldást nyújt a tankönyvek és iskolaszerek cipelésére, és szó szerint leveszi a terhet a gyerekek válláról. Igény szerint húzható és tolható is, a gyártó ez utóbbit javasolja inkább. Hatalmas gumikerekeivel a járda és a lépcső sem jelenthet neki akadályt, de nehéz terepen, például murvával felszórt talajon is jól boldogul. Stabilan halad, csendesen gurul, nem zörög, nem zakatol. Állítható magasságú alumínium teleszkópja segítségével igazán könnyű irányítani.

Kétféle méretben kapható: a normál változat 52 x 32,5 x 21 cm-es, az XL változat 53 x 38 x 23 cm-es dimenziókkal rendelkezik. A tároló kapacitás az első esetben 19, a másodiknál 27 liter, vagyis elég nagy űrtartalommal gazdálkodhatnak a nebulók. A tankönyvek bepakolásához, rendszerezéséhez két nagyobb rekesz és több zseb (hálós és szigetelt) áll rendelkezésre, így bőven van hely a tolltartónak, az uzsonnás doboznak, a vizes palacknak és a tornacuccnak is.

És ha a felsoroltak nem lennének elég meggyőzőek, érdemes megjegyezni, hogy a Nikidom Roller egyszerűen elnyűhetetlen. Ez egyfelöl annak köszönhető, hogy a táska nagyrészt magas minőségű szövetanyagból készült, másfelöl a megfelelő védelem érdekében váza félig merevített, megerősített. A nagyobb igénybevételnek kitett alsó részen merevített műanyag borítás található, ami véd a kopástól. Az eső és a nedvesség ellen esővédő huzat kapható hozzá kétféle méretben.

A Nikidom Rollert akár az iskolások banyatankjának is lehetne csúfolni, de erre kevés az esély, hiszen a termék menő és vagány. Közel húszféle hátsó borítással kapható, köztük művészi szintű, gyönyörűen megtervezett grafikákkal. Az iskoláskorú gyermekek szemében nagy előnye, hogy egyedivé tehető: az óriáskerekekre kerékmatricák, az alsó védőborításon található lyukakhoz pedig díszpatentek vásárolhatók.

Már csak néhány hét van hátra a becsöngetésig. Ha igazán könnyűvé szeretnénk tenni a gyerek útját az iskoláig, a Nikidom Roller gurulós iskolatáska a megfelelő választás.

Nikidom gurulós iskolatáskák és kiegészítők: klikk ide

17 találat
Rácsos nézetRácsos nézet