KosárbaKosárba0 0 Ft
Az Ön kosara még üres!
Tegye a kívánt termékeket a kosarába!
KezdőlapIrodaszerekIskolaszerekÓvodai és iskolatáskákNIKIDOM Roller gurulós húzhatós iskolatáska XL Reef 9322 (A kerék matricát külön kell hozzá rendelni!)
Nikidom
Márka: Nikidom
Cikkszám: 9322
Csomagolási egység: db
Súly: 3,1kg
Elérhetőség: Üzletben
bruttó
39 900 Ft
(39 900 Ft/db)
Termék nyomtatási nézeteTermék nyomtatási nézete
db
KosárbaKosárbaKosárba
Tegye hozzá a kedvencekhez!Tegye hozzá a kedvencekhez!
Összehasonlítóba teszÖsszehasonlítóba tesz
0 Értékelés
Még nem érkezett értékelés.0
Leírás
Specifikáció

• Az első rekesz két kisebb rekesszel és egy hálós zsebbel ami ideális órarendnek, MP3-nak, telefonnak, kulcsoknak és egyebeknek.

• A belső rekeszben két hálós zseb.

• Több mint 27 literes tárolási kapacitás

• Félig merevített váz a megfelelő védelem érdekében.

• Az alsó rész merevített borítással van ellátva, hogy védje a táska textil részeit a sérülésektől és megóvja a táska tartalmát.

• Az első védő borításon bemélyedések vannak a díszpatentek részére.

• Az alsó részen egy gombnyomással elérhető a stabil támasz, ami magabiztos állást biztosít a táskának használaton kívül..

• Az óriási kerekek 17,5 cm átmérővel rendelkeznek, amik a csendes guruláson túl biztosítják, hogy könnyen lehessen fel és lehúzni a táskát akár a lépcsőn, akár a járdán. Mind e mellett megfelelően stabil haladást biztosítanak, hogy ne billegjen jobbra-balra menet közben.

• Könnyű alumínium teleszkópos fogantyú 3 féle magassági pozícióval,

83,5 cm / 87,5cm / 103cm így könnyebben alkalmazkodik a gyorsan növő gyerekekhez.

• Ergonómikus toló/húzó fogantyú, amivel nagyon könnyű a rollert magunk előtt tolni (javasolt használat) és éppúgy könnyű húzni is.

• Méret (textil részek): 48x34x22cm (magasság x szélesség x mélység)

• Teljes méret (csukott teleszkóppal és kerekekkel): 53 x 38 x23gcm

Erre a termékre 1 ÉV GARANCIA van!

Alcsoport
iskolatáska