KezdőlapIrodaszerekIskolaszerekÓvodai és iskolatáskákBelmil alsós ergonomikus merevfalú iskolatáska, Classy 403-13, Red-Blue Football
Videó
BELMIL
Márka: BELMIL
Cikkszám: RCCA0212
Csomagolási egység: db
Súly: 0,95kg
Elérhetőség: Üzletben
bruttó
23 990 Ft
(23 990 Ft/db)
Termék nyomtatási nézeteTermék nyomtatási nézete
db
KosárbaKosárbaKosárba
Tegye hozzá a kedvencekhez!Tegye hozzá a kedvencekhez!
Összehasonlítóba teszÖsszehasonlítóba tesz
0 Értékelés
Még nem érkezett értékelés.0

Termék leírás:

Ajánlott korosztály: 6-9
Méret: H 36 L 32 W 19 cm
Súly: 860-950 g
Anyag: Vízhatlan, polieszter anyag
Extra: Belmil órarend és fényvisszaverő kulcstartó
Térfogat: 19L
Erre a termékre 2 ÉV GARANCIA van!

Classy”

Könnyebb, mint valaha

"Classy" iskolatáska csupán 850-940 g, erős és vízálló anyagokból készült.

Tartósság

Az oldalerősítések és a kemény műanyag talp növelik a táska tartósságát. A műanyag talp extra funkciókat is rejt: megóvja a táskát a szennyeződésektől, tartósságot és stabilitást biztosít, valamint megvédi a táska tartalmát a nedvességtől.

Legszélesebb mintaválaszték

A gyerekek sokszínűségéhez igazodva, a Classy táskák szín- és mintavilága a kisfiúk és kislányok legaktuálisabb érdeklődési köreit tükrözi, így minden gyerek megtalálhatja a személysigéséhez legjobban igazodó iskolatáskát.

Újdonság: levehető mellkaspánt rendelhető hozzá!

A mellkaspánt segítségével a táska súlya optimalizálható. A levehető mellkaspánt előnye, hogy könnyen hozzácsatolható az iskolatáskához, amikor pedig nincs rá szükség bármikor levehető. Ez különösen fontos lehet az örökmozgó vagy bicikliző gyermekek esetében, hiszen a mellkaspánt meggátolja a vállpántok lecsúszását a vállakról mozgás közben.

Extra tulajdonságok

A táska tetején különböző fülek találhatók, amelyek mind más funkciót töltenek be. A gumírozott fülnek köszönhetően a táska akár kézben is kényelmesen vihető. A kisebb füllel a táska felakasztható az osztályteremben.

Tágas, belső rekeszek

Ügyenes kigondolt rekeszeivel könnyebben megy a bepakolás! Minden méretű füzet és könyv elfér benne. Az oldalzsebek pedig tökéletesek esernyő és vizes palack tárolására (0.7 L-ig).

Ergonómiai hátkialakítás

Az ergonomiailag formázott, légáteresztő és megfelelően párnázott hátkialakításnak köszönhetően a gyermekek gerincét ért terhelés lecsökken. A szintén párnázott és állítható vállpántok tovább növelik a kényelmet.

Orvosok és gyógytornászok ajánlásával!

A Belmil iskolatáskák anatómiailag és ortopédiailag kíválóak!” Prof. Dr. Mészáros Tamás, a Szegedi Tudományegyetem Ortopédiai Klinika egyetemi tanárának ajánlásával! (Bővebb információ a weboldalon)

Biztonság

A Belmil iskolatáska a biztonság szempontjából is kiváló: a táska minden oldalán fényvisszaverő anyag található, hogy gyermeke sötétben és rossz látási viszonyokban is tökéletesen látható legyen. Ez különösen akkor fontos, amikor már a gyermek egyedül jár iskolába.

Figyelem: A termék pontos súlya +/- 5%-ban eltérhet.