Táskák minden korosztálynak!

KezdőlapBlogTáskák minden korosztálynak!
Táskák minden korosztálynak!
2020.07.14.
PULSE kollekció tele szuper ötletekkel!

A hátizsák legtöbbünk számára a mindennapok elengedhetetlen kelléke. De milyen a jó hátizsák? Vannak alapfunkciók, amelyek mindegyik hátizsákban megvannak, akár iskolába vagy munkába használjuk. Vannak olyan tulajdonságok, amik egyik vagy másik hátitáskát alkalmasabbá tesznek iskolatáskának vagy egy városnézéshez. Akár hosszú utazásra, túrázásra vagy éppen csak egy hétvégi kirándulásra készül, a PULSE széles termékkínálatában bármely tevékenységhez megtalálja a megfelelőt!

A PULSE kiemelt figyelmet fordít arra, hogy minden igényt kielégítő táskákat készítsen. Figyel a tartósságra, kényelemre valamint az egyes modellek funkcionalitására, így biztosítva a kiemelkedő felhasználói élményt. Mindemellett fontosnak tartja a modellek folyamatos korszerűsítését, követve a legújabb trendeket.

A PULSE minőség garantált, a táska típusától függetlenül. Minden PULSE táska kiváló minőségű alapanyagból készül.

A „Teens” termékcsalád 2in1-ben hátizsákok audió- és USB csatlakozóval, valamint notebooktartó–rekesszel teszik könnyebbé a mindennapokat. Ezek a hátizsákok egy nagy belső rekesszel rendelkeznek, amelybe minden szükséges iskolaszer belefér. Ennek köszönhetően a gyermek azonnal átlátja a táska tartalmát, nem kell benne keresgélnie. Az elülső valamint az oldalsó zsebekben elhelyezhető az innivaló, illetve az uzsonnás doboz. Ez egy többfunkciós táska, mert a nagy táskán lévő kisebb táska könnyedén lecipzározható, amit a gyerekek szívesen hordanak bármilyen utazás, barangolás során.

Az „Anatomic” termékcsaládot a kisebb korosztály számára tervezték, mivel különleges hátrész–kialakítása segíti a helyes testtartást. Az anatómiailag megfelelően kialakított hátrész elősegíti a gerinc egészséges fejlődését. A táska oldalán fényvisszaverő részletek biztosítják a gyermek láthatóságát sötétben és kedvezőtlen időjárás esetén is.  Az iskolatáska alján lévő zsebben esővédő–huzat is található. Teljessé tehetjük a szettet a dizájnban hozzáillő tolltartó és tornazsák beszerzésével. Az új típusú „Anatomic” táskákhoz külön vásárolható teleszkópos gurulós kiegészítő is. A gurulós táska tényleg leveszi gyermeke válláról a terhet. A gyönyörű lányos és fiús motívumok garantáltan elvarázsolják majd gyermekét!

A PULSE tervezői gondoltak az egészen picikre is a „Baby Bella” és „Baby Earl” állatformájú táskákkal. A hosszú vállszíjnak köszönhetően nem csak a kisgyermekek, hanem a szülők is hordhatják.

Az „Element” táskák hátrésze habszivaccsal és hálós résszel rendelkeznek a jobb szellőzés érdekében. A notebook elhelyezésére egy nagy rekesz szolgál, és habszivacs–bélés maximális védelmet nyújt az esetleges sérülésekkel szemben.  A hátrészen elhelyezett rejtett zsebben kényelmesen elférnek a napi használatú apróságok. Digitális világunkban ezek a praktikus kialakítású táskák, notebooktartó–rekesszel amolyan kettő az egyben megoldások.

A „Scate” táskák hátrésze légáteresztő anyagból, úgynevezett EVA–habból készülnek. Ez egy újfajta környezetbarát műanyaghab–anyag. Számos előnye van a többi anyaghoz képest, mert ez a felület nedvességálló, hőszigetelő, és nem mérgező. Ezek a modellek magas szintű kényelmet biztosítanak a szabadtéri tevékenységekhez, mivel gördeszka, napszemüveg vagy mobiltelefon tárolására külön rekesz található. Választékunkban a tinédzserek, kisgyerekek, és felnőttek egyaránt találnak számukra ideális megoldást.

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a PULSE védjegye.